کد مطلب : 994   گروه : خوزستان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۸   بازدید ها : 28

هفت طرح بهداشتی و درمانی عصر روز شنبه در شهرهای آبادان و خرمشهر با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی، بخش LDR (بلوک زایمانی) بیمارستان ولیعصر ( عج) خرمشهر با 35 میلیارد ریال، کلینیک تخصصی خرمشهر با 98 میلیارد ریال و پروژه 30 تختخوابی اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر با اعتبار 110 میلیارد ریال بازسازی به بهره برداری رسید.

همچنین طرح بازسازی و توسعه اورژانس بیمارستان آیت ا... طالقانی با 35 تخت بستری و زیربنا یک هزار و 890 متر مربع با هفت میلیارد و 700 میلیون ریال از اعتبارات وزارت بهداشت( طرح تحول سلامت) به بهره برداری رسید.

همچنین بازسازی بال شمالی بیمارستان آیت ا... طالقانی آبادان به مساحت سه هزار و 615 متر مربع با 60 تخت بیمارستانی با 19 میلیارد ریال با مشارکت وزارت بهداشت و سازمان منطقه آزاد اروند به بهره برداری رسید.

بازسازی و توسعه بخش LDR بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر با 833 متر زیربنا و 10 تخت بیمارستانی با 35 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات وزارت بهداشت، بازسازی و توسعه اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر با یک هزار و 915 متر مربع زیربنا و 30 تخت بستری و 110 میلیارد ریال از محل اعتبارت وزارت بهداشت و سازمان منطقه آزاد اروند از جمله طرح هایی بود که در سفر وزیر بهداشت و درمان به بهره برداری رسید.

دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شنبه هشتم اردیبهشت‌ به منظور بهره برداری از چند طرح بیمارستانی و درمانی در خوزستان، از طریق فرودگاه بین المللی آیت ا... جمی آبادان وارد این استان شد.

در روز دوم سفر وزیر بهداشت، درمانگاه شهر دارخوین ، ساختمان سی تی اسکن بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان،احداث کلینیک ویژه تشخیصی درمانی شادگان و چند طرح دیگر در اهواز و دشت آزادگان بهره برداری و یا آغاز می شود.

به گزارش ایرنا 607 هزار نفر از خدمات 30مرکز شهری، 18مرکز روستایی، 132خانه بهداشت و 12 پایگاه سلامت در شهرستان های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان خرمشهر و شادگان بهره مند هستند./ایرنا
  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار