کد مطلب : 993   گروه : شادگان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۸   بازدید ها : 24
راه اندازی مرکز سیار صدورکارت ملی هوشمند در شادگان

رئیس اداره ثبت احوال شادگان خبرداد؛


راه اندازی مرکز سیار صدورکارت ملی هوشمند در شادگان

رئیس اداره ثبت احوال شادگان از راه اندازی مرکز سیار صدور کارت ملی هوشمند در شادگان خبرداد.

سامی مقدم نیا اظهارکرد: با راه اندازی مراکز سیار کارت ملی هوشمند بستری فراهم شده تا از این طریق به بخشی از اشخاص این شهرستان که در معرض آسیب های جسمی و حرکتی هستند، خدمات ارایه شود.

وی افزود: این دستگاه برای اولین بار درشهرستان شادگان راه اندازی و برای دورترین نقطه شهر یا روستا این شهرستان استقرار و ثبت نام کارت ملی هوشمند را آغازخواهد کرد.

رئیس اداره ثبت احوال شادگان ادامه داد: با توجه به پایان اعتبار کارت های ملی قدیمی و صدور کارت هوشمند و به منظور تسهیل در خدمت رسانی اداره ثبت احوال شادگان جهت رفاه حال هم شهرستانی و تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی اقدام به تهیه ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی نموده است تا به شهروندان و روستا نشینانی که امکان حضور در اماکن پیش‌بینی شده برای صدور کارت ملی هوشمند را ندارند با بردن دستگاه‌های سیار به آن محل خدمت رسانی را انجام دهد.

وی تصریح کرد: این سیستم با تدابیر امنیتی ایجاد شده است و آنجایی که عکس و اثر انگشت زنده فرد در کارت ملی درج می‌شود تمامی تمهیدات جهت تهیه این اطلاعات تدارک دیده شده است.

مقدم نیا در پایان گفت: جهت تسهیل در امر صدور کارت ملی هوشمند ملی برای افراد مسن ، معلولان ، بیماران و یا کسانی که توانایی حرکت و مراجعه به مراکز درخواست ملی را ندارند شهروندان و روستائیان ساکن شهرستان شادگان جهت درخواست حضور این دستگاه در محل خود به دفترپیشخوان لفته پور(سواری) واقع در شادگان خیابان امام جمعه مراجعه کنند./منبع:تابانیوز


  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار