کد مطلب : 984   گروه : شادگان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۷   بازدید ها : 24

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: لازمه محرومیت زدایی از شهرستان شادگان را همکاری و مساعدت همه داستگاه های اجرایی و خدمت رسان دانست.

همایش دهیاران بخش مرکزی، دارخوین و خنافره شهرستان شادگان با حضور مهندس سعید حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان، حجت الاسلام و المسلمین مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، دکتر هاشمی زاده معاونت عمرانی استانداری خوزستان ،مهندس انصاریان مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان ،مهندس عبدالله حسینی مدیر کل امور روستایی استانداری ،علیداد کیانی معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

سعید حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان در این همایش بر تامین حق آبه کشاورزی شهرستان شادگان تاکید کرد و گفت:تامین آب کشاورزی برای نخلستان های شهرستان ضروری است و باید فکری اساسی برای آن اندیشیده شود.

حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان به ظرفیت های اقتصادی، بندری و کشاورزی شهرستان شادگان اشاره کرد و گفت:از طرح های سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی، آب و فاضلاب ، بنیادمسکن ،اصلاح شبکه کشاورزی در راستای محرومیت زادیی و اشتغال حمایت می شود.

وی اظهار کرد:کارهای زیادی در سطح شهرستان انجام شده ولی به دلیل محرومیت باید کارهای عمرانی بیشتری انجام شود.

سرپرست فرمانداری شادگان در ادامه لازمه محرومیت زدایی از شهرستان شادگان را همکاری و مساعدت همه داستگاه های اجرایی و خدمت رسان دانست.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت:کارهای خوب و مثبتی در بخش های مختلف در روستاها شادگان انجام و یا در حال انجام است.

حجت الاسلام مجید ناصری نژاد واگذاری کارهای عمرانی در روستاها از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به شرکت تعاونی دهیاران را خواستار شد و گفت:این کار ضمن تقویت و حمایت از دهیاران، توانایی شرکت تعاونی دهیاران را برای اجرای کارهای عمرانی در روستاها افزایش می دهد.

فرامند هاشمی زاده معاونت عمرانی استانداری خوزستان نیز در همایش دهیاران شهرستان شادگان اظهار داشت:مشکلات و طرح های عمرانی ضروری مورد نیاز در روستاها توسط دهیاران اولویت بندی شده و در کارگروه مجزا مشکلات مورد بررسی و برای آنها راهکار عملیاتی در نظر گرفته شود.

هاشمی زاده به اختصاص ۱۴۴میلیارد و ۸۱۰ میلیون و ۳۲۷ هزار ریال اعتبار ارزش افزوده به روستاهای شهرستان شادگان اشاره کرد و گفت: شهرستان شادگان از ظرفیت های مناسبی در زمینه های مختلف از جمله صادرات و صنایع دستی برخوردار است.

وی افزود: درنمایشگاه های توانمندی استان ها که در تهران برگزار شد شهرستان شادگان جایگاه ویژه و نقش بسزایی در برگزاری آن داشت.

گفتنی است، شهرستان شادگان دارای ۲۲۰ روستا است که در ۱۱۰ روستای آن دهیاری تشکیل شده است.
  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار