کد مطلب : 981   گروه : شادگان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۹   بازدید ها : 60

معاون سیاسی استاندار خوزستان گفت: ایجاد اشتغال، جذب نیروهای بومی و رفع مشکلات بیکاری جوانان شادگانی سرلوحه کارهای مسئولان قرار گیرد.

علی حسین حسین زاده دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شادگان، رفع مشکلات معیشتی و ایجاد اشتغال را از دغدغه های مهم مسئولان نظام مقدس اسلامی دانست و افزود:با توجه به اقتدار نظام مردم سالاری جمهوری اسلامی باید در رفع مشکلات معیشتی مردم پاسخگو باشیم.

وی خدمت رسانی و رسیدگی به مطالبات مردم را از وظایف مسئولان نظام بیان کرد و گفت: بحث انتقال موقت آب کارون به شادگان از سوی مسئولان مربوطه دنبال می شود و امید است بخش عمده ای از رضایت اجتماعی در این شهرستان به دست آید.

حسین زاده با بیان اینکه راه اندازی شرکت فولاد و بندر شادگان در رونق اشتغال این شهرستان موثر بوده اظهارکرد: اگر راه اندازی بندر مصوبه قانونی می خواهد با هماهنگی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و پشتیبانی مسئولان استانی بررسی و پیگیری شود.

وی با تاکید بر جذب نیروهای بومی در واحدهای صنعتی منطقه، گفت: با توجه به میانگین شاخص بیکاری در شادگان می طلبد که یک حرکت با مدیریت جهادی انجام شود تا شاهد رونق اقتصادی در این شهرستان باشیم.

سرپرست فرمانداری شادگان نیز گفت :خواسته ما از مسئولان و مدیران شهرستان شادگان این است که هرکسی که در هر جایی به وظایف خود عمل کند تا کارها سرو سامان بگیرد.
سعید حاجیان افزود: باتوجه به فرارسیدن تطعیلات نوروزی کشیک های ادارات در این شهرستان به صورت منظم اجرا شود تا کارهای مردم روی زمین نماند.

در این نشست که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شادگان برگزار شد، سعید حاجیان به عنوان سرپرست فرمانداری شادگان معرفی و از احمد جعفری نسب فرماندار سابق این شهرستان تقدیر شد.


  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار