کد مطلب : 966   گروه : شادگان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸   بازدید ها : 137

شهردار شادگان از آغاز بهسازی و نوسازی سیستم روشنایی میادین، بلوارها، بوستان ها و پارک های این شهر خبر داد.

حسن مزبانی پور در گفت و گو با خبرنگار برنا در شادگان اظهار کرد: درحال حاضر این شهرداری اقدام به بهسازی و تعمیر و نوسازی روشنایی پارک ها و فضای سبز عمومی شهر آغاز بکار کرد.

وی افزود: نصب پایه ها و چراغ های تلسکوپی و زینتی در بلوار شهید بهبهانی نیا و همچنین طرح اصلاح روشنایی و نصب چراغهای تلسکوپی و رنگی در پارک‌ها و میادین سطح شهر شادگان شهر در حال اجرا است.

شهردار شادگان ادامه داد: در حال حاضر شهرداری شادگان با اشاره به اینکه پارک‌ها و میادین شهر شادگان از لحاظ سیستم روشنایی دارای وضعیت مناسبی نبودند گفت: شهرداری شادگان با تشکیل کارگروه توسط واحد تاسیسات این شهرداری و به‌کارگیری نیرو، امکانات بهسازی و اصلاح روشنایی پارک‌ها و معابر این شهر با فرایندی مناسب در حال اجرا هستند.

وی اضافه کرد: طرح روشنایی معابر و بلوارهای سطح شهر علاوه بر اینکه هنگام شب جلوه مطلوبی به شهر می بخشد، موجبات آسایش و امنیت بیشتر شهروندان را نیز فراهم می کند.

مزبانی پور  ارائه خدمات مطلوب رفاهی و حفظ آرامش و امنیت در شب برای شهروندان در فضاهای عمومی و پارک را از اهداف این طرح عنوان کرد.

شهردار شادگان در پایان از شهروندان خواست در حفظ و نگهداری پارک‌ها و فضاهای سبز شهری و همچنین سیستم روشنایی پارک‌ها کوشا باشند


  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار