کد مطلب : 962   گروه : شادگان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳   بازدید ها : 99

مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان شادگان همزمان با سراسر کشور روز یکشنبه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن در شادگان از محل خیابان شهید باهنر شهدای گمنام آغاز شد.

مردم ولایتمدار و انقلابی شادگان با سردادن شعارهای انقلابی در حالی که پلاکاردهایی با مضامین مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر داعش مسیر خیابان امام (ره) به سمت میدان لاله، خیابان امام (ره)، میدان امام خمینی (ره ) طی کردند.

امام جمعه شادگان در پایان این مراسم گفت:حضور و مشارکت معنی دار مردم در رهپیمایی 22 بهمن باعث اقتدار بیشتر نظام اسلامی در تمام عرصه ها است.

حجت الاسلام سیدمجید شرفی اظهار کرد:حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس و ناامید کرد که باعث عزت و غرور ملی ایرانیان است.

وی افزود:این انقلاب ثمره خون هزاران شهید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است و بدون شک مردم بخصوص عشایر همواره حافظ ارزش‌ها و دستاوردهای آن هستند.

حجت الاسلام شرفی گفت:امروز کشور به برکت انقلاب اسلامی در همه عرصه ها پیشرفت کرده است و به یکی از قدرت های منطقه ای تبدیل شده است.

به گزارش ایرنا اجرای سرودهای انقلابی توسط 1357 دانش آموز در ابتدای راهپیمایی و قرائت قطعنامه سراسری و تایید آن توسط راهپیمایی کنندگان با تکبیر و شعارهای انقلابی از دیگر برنامه راهپمایی 22 بهمن شادگان بود.


  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار