کد مطلب : 961   گروه : شادگان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳   بازدید ها : 101

فرماندار شهرستان شادگان از حضور گسترده مردم این شهرستان در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی و تشکر کرد.

دکتر جعفری نسب فرماندار شهرستان شادگان باصدور پیامی از حضور پرشکوه وبابصیرت مردم ولایتمدار وهمیشه در صحنه این شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تقدیر و تشکر نمود.
 
متن این پیام به شرح زیر است :
 
" بسم الله الرحمن الرحیم"
 
مردم ایران اسلامی مردمی بسیار وظیفه شناس و مسئولیت شناس هستند که در 39 سال گذشته در همه صحنه ها حضور آگاهانه ای داشته اند.
 
 حضور مردم ولايتدمدار و هميشه در صحنه شهرستان شادگان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال را خلق حماسه ای دیگر دانست و با همه مشکلات و مسائلی که بخصوص در حوزه معیشت بعضاً دارند چون واقعاً طرفدار انقلاب بوده و انقلابی هستند در این راهپیمایی همچون دیگر صحنه های انقلاب حضور گسترده ای داشتند و حماسه خلق کردند.
 
اینجانب بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان شادگان از حضورپرشکوه،حماسه سازو دشمن شکن همه برادران و خواهران عزیز شهرستان شادگان ( شیوخ و سران عشایر،  دانش آموزان، دانشجویان، اساتید دانشگاهها و فرهنگیان، طلاب و روحانیون، نیروهای انتظامی و نظامی،بسیجیان،کارگران، کارمندان، اصناف ، مسئولین ادارات و دستگاهها) و همه اقشار مردم شهرستان شادگان  که با عظمت در این مراسم شرکت داشتند  تقدیر و تشکر نموده وحدت و همبستگی و انسجام ملی روز افزون ایران اسلامی را از خداوند سبحان مسألت می نمایم.


  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار