کد مطلب : 943   گروه : شادگان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۲   بازدید ها : 246

شهرداری خيابان ولايت راپس از پايان عمليات اجرای شبکه آب وفاضلاب توسط اداره ابفا ومجری طرح فاضلاب شادگان آسفالت خواهد نمود.

حسن مزبانی پور شهردارشادگان صبح چهارشنبه در بازدید از وضعیت حفاری خیابان ولایت در جمع خبرنگاران اظهارکرد: خيابان ولايت هم اكنون بدليل اجرای شبکه آب و فاضلاب يك محيط كارگاهی بشمار می رود و عمليات زيرسازی و آسفالت آن پس از پايان پروژه آغاز می شود.

وی افزود:خيابان ولايت بدلیل حفاری های این دو دستگاه نیازمند زیرسازی وآسفالت مجدداست که به محض اتمام پروژه بهسازی واصلاح این محدوده از چهار راه فتح المبين تا میدان ولایت  انجام می شود.

شهردار شادگان ، خيابان ولايت را يكی از مسيرهای پرتردد شهر شادگان توصيف كرد و اضافه كرد: پس از حصول اطمينان ازاتمام عمليات وتحویل، ترمیم آغاز می شود.

وی تحمل شرايط فعلی توسط شهروندان بخصوص اهالی منطقه مشمولی و خيابان ولايت را ستود و گفت: عملیات اجرای آسفالت این خیابان بعد از اتمام شبکه آب و فاضلاب این خیابان آسفالت و بزودی مشكل اين خيابان حل می شود.

مزبانی پور در پایان اضافه کرد: اجرای این  دو پروژه جهت تکمیل بخشی از شبکه انتقال آب  منطقه مشمولی وحل این معضل و دیگری مسأله فاضلاب خیابان ولایت وفرعی های مجاوراست که تاکنون این منطقه فاقد شبکه فاضلاب بوده وشهروندان جهت دفع فاضلاب از مجاری روباز استفاده می کردند که با بهره برداری این شبکه مشکلات بهداشتی و دفع فاضلاب مرتفع می گردد و در پایان مجددا از صبر وحوصله شهروندان تشكر كرد. منبع: بدرپرس
  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار