کد مطلب : 913   گروه : ورزشی   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵   بازدید ها : 148

سرمربی تیم فولاد خوزستان، امیدوار است تیمش در دیدار هفته نخست برابر پرسپولیس تهران، دیداری تماشاگر پسند ارائه دهد.

سیدسیروس پورموسوی، ظهر امروز در خصوص دیدار تیمش برابر پرسپولیس تهران، در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه اظهار داشت: دیدار برابر تیم پرسپولیس، همواره جذاب بوده است و اکنون در آغاز لیگ جدید ما باید به مصاف این تیم قدرتمند برویم.

وی در ادامه افزود: امسال هدف‌ ما به‌گونه‌ای است، که می‌خواهیم تا جایی که امکان دارد از بازیکنان پایه خود استفاده کنیم و هیچ قولی برای کسب قهرمانی یا سهمیه، به باشگاه نداده ایم.

پورموسوی در مورد شرایط دیدار در استادیوم آزادی گفت: همیشه حضور در این استادیوم و بازی برابر تیم‌های بزرگ سخت بوده است، اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا نتیجه‌ای خوب به‌دست آورده و فوتبالی زیبا ارائه کنیم.

سرمربی فصل گذشته تیم استقلال‌خوزستان در مورد شرایط خرید جدید این تیم، یعنی آرش افشین، افزود: آرش از محصولات باشگاه ما بوده و ما تلاش می‌کنیم آهسته آهسته، او را به شرایط آرمانی، از لحاظ روحی و بدنی برسانیم.

پورموسوی، در پایان، در مورد طلب خود از باشگاه استقلال‌خوزستان نیز گفت: هنوز از این باشگاه طلبکار هستم و علاوه بر این‌که چک ما نقد نشد، بلکه حدود 120 درصد نیز از این تیم طلب دارم که به‌زودی پیگیر این مطالبات خواهم بود.

گفتنی‌است، این دیدار ساعت 21 روز پنجشنبه، در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار