کد مطلب : 846   گروه : خوزستان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶   بازدید ها : 266
مشکل خوزستان با اقدامات مقطعی حل نمی شود

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان :


مشکل خوزستان با اقدامات مقطعی حل نمی شود

رئیس مجمع نمایندگان مردم خوزستان اظهار کرد: مشکل خوزستان با اقدامات مقطعی حل نمی ‌شود بلکه مسائل را باید ریشه ‌ای حل کرد، ‌اگر معضل آب حل نشود، مشکل خوزستان رفع نخواهد شد.

حجت الاسلام مجید ناصری نژاد، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان، شب گذشته(۵ اسفند) در نشست کارگروه مقابله با گرد و غبار و شورای اداری خوزستان با حضور رئیس حمهور در استانداری خوزستان، گفت: مشکلات اخیر خوزستان به حدی بود که دل رهبر معظم انقلاب را به درد آورد، از رهبر معظم انقلاب تشکر می کنیم که همواره به یاد خوزستان هستند.

 وی با بیان اینکه اگر ‌مردم خوزستان صدها بار خسته شوند، تکه تکه شوند و کشته شوند؛ باز از نظام و انقلاب دست نمی‌کشند و از آن عقب نشینی نمی‌کنند، افزود: این خط قرمز ماست که بر آن استوار هستیم و دشمن گمان می‌کند از مطالبات مردم می‌ تواند به نفع خود استفاده کند.

 ناصری نژاد خاطر نشان کرد: یکی از مسائل مهم در بروز گرد و غبار انتقال آب و کم شدن آب خوزستان است اگر بحث آب را حل می کردیم به اینجا نمی رسیدیم چرا که کانون‌ های گرد و خاک امروز می توانستند مرتع و کشتزار و محلی برای رزق و روزی مردم باشند.

 وی اذعان داشت:‌‌ علت اساسی گرد و خاک کمبود آب و تبدیل مرتع به کانون ریزگردهاست، آن زمان که فریاد زدیم خوزستان آب اضافه ندارد، بابت شرایط امروز بود که نتایج آن را مشاهده می‌کنیم.

 نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه باید تالاب‌ های خوزستان را احیا کنیم، خاطر نشان کرد: احیای تالاب ها کم هزینه ترین راه مقابله با ریزگردها و اثرات منفی ناشی از آن در استان خوزستان است.

 وی با بیان اینکه خوزستان با مشکلات زیادی از جمله فقر، مهاجرت و مشکلات اقتصادی و بیکاری روبه رو است، تصریح کرد: مشکل این استان با اقدامات مقطعی حل نمی ‌شود بلکه مسائل را باید ریشه ‌ای حل کرد، ‌اگر معضل آب حل نشود، مشکل خوزستان رفع نخواهد شد.  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار