کد مطلب : 843   گروه : ورزشی   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴   بازدید ها : 343

مسابقات فوتسال دانشجویان پسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با مشخص شدن تیم‌های اول تا سوم به کار خود پایان داد.

مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان که به میزبانی واحد شوشتر برگزار شد، واحدهای دانشگاهی اهواز، شادگان و شوشتر به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

فدر مسابقه رده بندی این دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر بود که توانست با برتری پنج بر یک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان را از پیش رو برداشته و به مقام سومی دست پیدا کند.

در دیدار فینال نیز که بین تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی اهواز و واحد دانشگاهی شادگان برگزار شد، واحد اهواز با نتیجه 2 بر 0 به برتری دست پیدا کرد و عنوان اولی مسابقات فوتسال دانشجویان پسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان را از آن خود کرد.

در پایان از سوی عوامل اجرایی مسابقات کاپ تیم های اول تا سوم و مدال ها و لوح‌های تقدیر ورزشکاران و مربیان اهدا شد.

مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان از تاریخ 26 تا یک اسفند به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر در محل سالن ورزشی علامه شیخ شوشتری (ره) این واحد دانشگاهی و با حضور شانزده تیم از واحدهای دانشگاهی، امیدیه، ایذه، سوسنگرد، سما امیدیه، شوشتر، شادگان، سما ماهشهر، سما اهواز، بهبهان، سما مسجدسلیمان، اهواز، سما ایذه، ماهشهر، دزفول، خرمشهر، آبادان برگزار شد.

  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار