کد مطلب : 800   گروه : خوزستان   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹   بازدید ها : 446

صبح امروز مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کارون با حضور حسین زاده معاون سیاسی استانداری خوزستان، مردم و مسئولین در فرهنگسرای مهدیه کوت عبدالله برگزار شد.

به گزارش کارون نیوز، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کارون با حضور حسین زاده معاون سیاسی استانداری خوزستان، مردم و مسئولین در فرهنگسرای مهدیه کوت عبدالله برگزار شد.

در این مراسم معصومه خنفری به عنوان فرماندار جدید کارون معارفه و از غلام علیدادی فرماندار سابق شهرستان کارون تقدیر شد.

معصومه خنفری به عنوان نخستین فرماندار زن خوزستان به این سمت منصوب شد.

در این مراسم معاون سیاسی استانداری خوزستان گفت: اقدامات خوبی در شهرستان کارون آغاز شده است و برای موفقیت در کارها، مشارکت مردم امری ضروری است. بدون شک استقبال مردم از فرماندار شدن یک خانم، مسئولیت خانم خنفری را بیشتر خواهد کرد.

وی افزود: در ابتدای آغاز دوره جدید مدیریت خوزستان راهبردهایی ترسیم شد که یکی از راهبردهای اساسی ما توجه به معیشت مردم است.

علی حسین حسین زاده تصریح کرد:‌ در بررسی و مطالعاتی که انجام شده است یکی از معضلات خوزستان اشتغال است و نرخ بیکاری در این استان بالاتر از نرخ میانگین کشوری است و به همین جهت راهبرد به حرکت در آوردن معیشت مطرح شده است.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت:‌ تاکید ما بر سرمایه اجتماعی است، قدرت و اقتدار نظام ما برخاسته از سرمایه‌های اجتماعی است که در خوزستان این سرمایه وجود دارد و یکی از نمونه‌های بارز آن اربعین حسینی است که مردم خوزستان نقش بسیار سازنده و تاثیرگذاری داشته‌اند.


4

6

5

18

2

3

7

8

16

17

9

10

11

12

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کارون برگزار شد +تصاویر

15
  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار