کد مطلب : 781   گروه : ورزشی   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴   بازدید ها : 253
تیم فوتسال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شادگان در مسابقات قهرمانی فوتسال استان خوزستان قهرمان شد

قهرمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان در مسابقات فوتسال کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان


تیم فوتسال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شادگان در مسابقات قهرمانی فوتسال استان خوزستان قهرمان شد

تیم فوتسال کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان با پیروزی ۴ بر ۳ مقابل تیم واحد رامهرمز به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان دست یافت.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان گفت: «تیم فوتسال کارکنان و اعضای هیات علمی واحد شادگان در این مسابقات که به میزبانی واحد دزفول برگزار شد، توانست با پیروزی بر تیم واحد رامهرمز جام قهرمانی را بالای سر ببرد.»

حسن جنامی‌راد افزود: «در این مسابقات تیم شادگان در مرحله گروهی موفق شد با گذشت از سد تیم ایذه با نتیجه ۴ بر ۲، تیم اهواز با نتیجه ۴ بر ۱ و تساوی مقابل تیم امیدیه با نتیجه ۱ بر ۱ به مرحله حذفی راه پیدا کند. واحد شادگان در این مرحله از بازی‌ها برابر تیم بهبهان نتیجه ۱بر ۱ کسب کرد، اما در ضربات پنالتی با برتری ۳ بر ۲ جواز حضور در مرحله بعد را کسب کرد. در مرحله بعدی نیز در یک بازی سخت و نزدیک مقابل تیم اندیمشک نیز به تساوی ۰ بر۰ رسید اما باز هم در ضربات حساس پنالتی با نتیجه ۶ بر ۵ پیروز و به مرحله نهایی راه پیدا کرد.»

وی ادامه داد: «تیم واحد شادگان در بازی نفس‌گیر فینال با ارائه یک بازی منسجم مقابل تیم رامهرمز در وقت قانونی به نتیجه ۰ بر ۰ دست یافت و در ‌‌نهایت در ضربات پنالتی این تیم با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید و جام قهرمانی را تصاحب کرد.»

جنامی‌راد از تلاش بازیکنان، اعضای کادر فنی و حامیان تیم قدرانی کرد و بر رسیدن به موفقیت در مسابقات کشوری با توکل و استعانت از خداوند متعال، حمایت مسئولان و همت مضاعف اعضای تیم و کادر فنی تاکید کرد.

وی گفت:‌«تیم فوتسال کارکنان واحد شادگان با کسب این قهرمانی باید خود را برای شرکت در مسابقات کشوری دانشگاه آزاد اسلامی آماده کند.»

وی از حمایت‌های صمیمانه دکتر بابک داودی مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و میزبانی خوب و مناسب واحد دزفول تشکر کرد.

دکتر عبدالکریم البوغبیش سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان نیز در پیام این قهرمانی تبریک گفت./خبرگزاری آنا  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار