کد مطلب : 302   گروه : گفتگو   تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷   بازدید ها : 1188

ورزش شهرستان شادگان وابسته به ارگان یا نهاد دولتی خاصی نیست بلکه متعلق به خود ورزشکاران است و نبود حامی مالی قوی همواره تیم های ورزشی را با مشکلات مالی زیادی مواجه کرده است . اما با اين وجود، هستند ورزشكاراني كه با سخت كوشي و توانايي فردي خود پله هاي ترقي را طي مي كنند.


اولین سوال را از کودکی شروع می کنیم اولین تیم  و اولین مربی خودتون را معرفی کنید؟
اولین تیم من صنعت سعدی و اولین مربیم آقای رزاق عساکره می باشند که الان در شادگان زندگی نمی کنند.

در چند سالگی فوتبال را بطور جدی ادامه دادی و چه کسی مشوق شما بود؟
من در سال 1376 به تیم ملی جوانان و نوجوانان دعوت شدم که بعد از آن به تیم امید هم دعوتم کردند ولی به دلیل مصدومیت نتوانستم به آنها ملحق شوم، مشوق من مرحوم سید مرتضی مرتضوی بود یادش گرامی.

آقای مطرودی در چه تیم هایی بازی کردید هم در شهرستان هم بیرون از شهرستان شادگان؟
در شادگان با تیم های میلاد - شهباز و شاهین بازی کردم اما بیرون از شهرستان در استقلال اهواز دو سال پیاپی قهرمان ایران در رده جوانان و امید با مربیگری حردانی و قنواتی شدیم- منتخب خوزستان نوجوانان- بزرگسالان مرصاد شیراز 2 سال -ذوب آهن 3 سال آقای گل ایران جوانان - منتخب کازرون- وحدت آبادان - صنعت نوین آبادان و ماه آباد ارومیه.

در چه پستی تخصص داری؟
من بیشتر مهاجم نوک بازی می کنم و هافبک.

بهترین بازی که سال قبل با شهباز شادگان انجام دادید با کدوم تیم بود؟
با تیم استقلال بوستان که در ان بازی 3 گل بثمر رساندم.

نظرت در مورد هواداران شادگانی؟
وقتی که ما فوتبال اصولی نداریم تماشاگران هم رغبت برای حضور در ورزشگاه ندارند و تعداد محدودی که می ایند با تعصب تیم خود را تشویق می کنند.

شیرین ترین گلی که زدید و تلخترین باختی که بدست آوردید؟
بهترین گلی که زدم به تیم امارات سال 1376 مقدماتی جام جهانی نوجوانان که ایران به مرحله بعد صعود کرد ، و تلخ ترین باخت از عراق بود در همان دور بعد که منجر به سقوط ما شد.

نظرت در مورد فوتبال شادگان یا در کل ورزش شادگان؟
چه بگم از فوتبال شادگان که از هر نظر نواقصی دارد از نظر دانش مربیگری از نظر تجهیزات و استادیوم های ورزشی که از نظر مالی مشکلی نداریم در هر شهرستان تمام شهرداری ها یک تیم را به عهده گرفته اند پس شهردار ما هم می تواند.

از مسئولین شهر بگو چه انتظاری از آنها داری؟
ضمن تبریک و تهنیت به 9 نفر اعضاء شورا به مناسبت آغاز فعالیت چهارمین دوره  ی شورای شهر شادگان به ویژه خواهر حسینی  ریاست محترم شورای شهر، توفیق روزافزون برای اعضاءو این خواهر بزرگوار را از خداوند متعال خواهانیم، تشکر می کنم از کسانی که سال قبل به تیم ما کمک کردند: سید ضیاء الدین اعتباریان - حاج راضی سلمانیان - حاج کریم شاوردی - رضا شاوردی- سعید جنامی- عادل سلمانیان و کاظم لفتوی نژاد

بترتیب مربی - بازیکن و باشگاه مورد علاقه خود را در شادگان نام ببرید؟
مربی: سعید نعیمی و کاظم لفتوی نژاد--- بازیکن: در رده جوانان جعفر سلمانیان و بزرگسالان کمال سالمی  تیم مورد علاقم تیم خودم منتخب شادگان

سوال آخر حرف های پایانی؟
آرزوی دیرینه من به سر و سامان رسیدن فوتبال شادگان و تشکر میکنم از تمام خبرنگاران شادگان بخصوص مدیریت وبلاگ فوتبال شادگان که واقعا دارید زحمت می کشید بدون هیچ دست مزدی که هیچ کدام از مسئولین از شما تقدیری نکرده است.


منبع: فوتبال شادگان


  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار