کد مطلب : 272   گروه : گفتگو   تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۸   بازدید ها : 1413
ورزش شادگان نیازمند حمایت همه جانبه مسؤلان است

گفتگو با مسلم مجدمی، فوتباليست شادگاني:


ورزش شادگان نیازمند حمایت همه جانبه مسؤلان است

لطفا خودتان را معرفی کنید؟

مسلم مجدمی هستم متولد سال 1375 در شهرستان شادگان 

از شروع فوتبال خودتان بگویید؟

بازی فوتبال را با کمک برادرانم از همان سنین کودکی اغاز کردم، یادم هست در سن 8 سالگی توسط برادرم امین مجدمی که در زمینه ورزش فعالیت می کند وارد مدرسع فوتبال فجر شادگان شدم و در انجا زیر نظر مربیانی کاربلد  وبا تجربه همچون اقایان نعیمی، یزدانی، البوغبیش، بریهی، شیرازی و جراح با مهارتهای فوتبال اشنا شدم وچیزهای زیادی از انها یاد گرفتم تا اینکه به تیم فروغ رفتم و زیر نظر اقای خلیل حسن زاده به ادامه رشد فوتبالی خودم ادامه دادم  و توانستم به موفقیتهای زیادی دست پیدا کنم.

سالهای خوبی را در این تیم سپری کردم که بهترین نتیجه ما در سال 1391-1390 بود که توانستیم با همکاری اقایان لفتوی،ناصر الناصر،امین مجدمی وخلیل حسن زاده با فروغ به مقام قهرمانی استان خوزستان برسیم.

سابقه بازی در چه تیم های را دارید؟

من فوتبالم را مدیون باشگاه فروغ هستم و بازیکن این تیم بودم  ورشد فوتبالی خودم را از این تیم می دانم اما بعد از چند سال از فروغ بصورت یار کمکی به تیم گارگر  که در لیگ استانی وسپس کشوری بازی می کرد رفتم و در حال حاضر هم بازیکن تیم صنعت نفت ابادان هستم.

طرفدار چه تیمی هستید؟

در ایران طرفدار پرسپولیس هستم و از لیگهای معتبر دنیا طرفدار بارسلونا ومنچستریونایتد انگلیس هستم.


بهترین  خاطره فوتبالی که در فوتبال برای شما رقم خورد چی بود؟

بهترین خاطره ای که در فوتبال داشتم سال قبل بود زمانی که از تیم صنعت نفت ابادان بهم زنگ زدن وگفتن که در تستهای این باشگاه قبول شدم وباید برای امضای قرارداد به انجا بروم.

این بهترین خاطره ی فوتبالی من هست چون خیلی دوست دارم در سطح لیگ برتر بازی کنم .با پشتکاری که داشتم به ارزوی خودم رسیدم .

اخلاق در بازی از دیدگاه شما؟

در هر بازی که انجام می دهیم ابتدا به فکر تیم وپیشرفت فوتبال خودم هستم و کاری به حاشیه ها ندارم و فقط بازی خودم را انجام می دهم.

بهترین سرمربی که با ان کار کردید؟

من با مربیان زیادی کار کردم واز همه انها تشکر می کنم.

اما انجا لازم هست از اقای خلیل حسن زاده که از9سالگی وشروع  زندگی فوتبالیم با ان بودم تشکر کنم از ایشان چیزهای زیادی کسب کردم. از حسین مولایی مربی کنونی خودم در نفت ابادان هم جا دارد تشکر کنم که به من اعتماد کرد.

مقام هايي که در این چند سال به انها رسیدید؟

مقام های زیادی را در فوتبال و هم فوتسال کسب کردم که بیشتر انها با تیم فروغ بودند.

نظرتان درباره فوتبال شهرستان شادگان؟

فوتبل شادگان می تواند در سطح کشور حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد، اما باید افرادی را بیاورند که بتوانند بصورت اصولی با ورزشکاران کار بکنند.

شادگان ورزشکاران زیادی دارد که نیاز به حمایت مسولان وامکانات مناسب دارند تا در این زمینه پشرفت کنند.

نظرتان درباره نتایج  دو نماینده شادگان در لیگ برتر استان خوزستان؟

متاسفانه همیشه از نتایج بد دو نماینده شادگان در رسانه ها نوشتاری وفضای مجازی می شنویم که این مایه تاسف هست شادگان با داشتن این همه فوتبالیست خوب نمایندگانش در ته جدول هستند.

به نظرم بی برنامگی دو تیم و هیات فوتبال شادگان در نتایج بد این تیم ها تاثیر دارند.

صحبت پایانی ؟

امیدواریم که هیات فوتبال،اداره ورزش و دیگر دلسوزان، ورزش شادگان را به هر طریقی که می توانند حمایت کنند تا دوباره شاهد شکوفایی فوتبال و ساير رشته هاي مطرح شادگان در سطح استان و کشور باشیم.

از همه ی کسانی که در این چند سال به من کمک کردند تشکر می کنم. در اینجا لازم هست از زحمات  خانواده خودم  ودوستانم تشکر کنم.

همچنين از شما و وبگاه خوبتان که به ورزش و ورزشکاران محروم شادگان اهميت می دهید تشکر می کنم.
مصاحبه : منصور خضيراوي                         عكس ها : جعفر زرگاني

  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
حالا  نوشت :  س. شما با تیم فروغ هیچوقت قهرمان استان نشدید فقط جزء سه تیم صعود کننده به لیگ برتر استان بودید. اینو همه میدونن آغا مسلم!!!
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار