کد مطلب : 252   گروه : خنافره   تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲   بازدید ها : 848
طرح سئوال از شهردار خنافره کلید خورد

نایب رئیس شورای شهر خنافره:


طرح سئوال از شهردار خنافره کلید خورد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر خنافره شادگان گفت: طرح سئوال از شهردار توسط سه نفر از اعضای شورای شهر خنافره کلید خورد.

لطیف سالمیان‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان با بیان اینکه مرحله اول و روال قانونی طرح سئوال از شهردار است، اظهار کرد: اعضای شورای شهر خنافره به عملکرد شهردار اعتراض یا ایرادی داشتند که موارد به صورت روشن از شهردار سئوال و به وی داده شد.

وی عنوان کرد: مشکلات خدمات شهری، عدم‌هماهنگی برای پروژه‌های عمرانی، اجرا نکردن بیشتر مصوبات شورا، اجرای پروژه‌های عمرانی بدون مصوبات شورا، عدم‌ شفافیت در امور مالی و نداشتن برنامه فضای سبز شهری از جمله دلایل طرح سوال از شهردار این شهر به شمار می‌رود که توسط سه عضو شورای شهر مطرح شده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر خنافره شادگان افزود: ماده 73 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی مربوط به استیضاح و طرح سئوال از شهردار است که با توجه به بحث استیضاح شهردار مورد توجه خواهد بود.

سالمیان‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: پس از 10 روز شهردار موظف است که طبق قانون به سئوالات پاسخ دهد که اگر پاسخش قانع‌کننده نباشد، طرح استیضاح کلید می‌خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس، شهردار فعلی شهر خنافره شادگان سعید خنجری است و اعضای شورای اسلامی این شهر متشکل از پنج عضو هستند

  برچسب ها
  آخرین اخبار
  نظرات
نام :
ایمیل :
نظر :
کد امنیتی :

  آخرین اخبار